Silicon Power | A55 | 256 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA | Read speed 550 MB/s | Write speed 450 M
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP256GBSS3A55S25
- Saadavus: 5
-
62€
Silicon Power | A55 | 256 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA | Read speed 550 MB/s | Write speed 450 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross weight | 0.047 kg |
| Gross width (mm) | 125 mm |
| Kirjutamise kiirus | 450 MB/s |
| Lugemise kiirus | 550 MB/s |
| Net weight | 0.045 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 13166 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2 g |
| Pooljuhtketta liides | SATA |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Producer | Silicon Power |
| Producer product name | A55 |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Volume (m3) | 0.00013125 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: silicon power a55 256 gb ssd form factor 25 solid-state drive interface sata read speed 550 mbs write speed 450 m, sp256gbss3a55s25, silicon power, ssd

